WEDSTRIJD
25.07.22 | Kwalif. | Amarni Banks | Pei-Chi Lee | 6-4, 6-1 | W25 Nottingham | Hard |
STATISTIEKEN
Amarni Banks | Pei-Chi Lee | |
1e Service % | 33/49 (67%) | 41/59 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/33 (82%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 9/18 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/59 (46%) | 12/49 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amarni Banks | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amarni Banks | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amarni Banks | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amarni Banks | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amarni Banks | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amarni Banks | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amarni Banks | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amarni Banks | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amarni Banks vs. Pei-Chi Lee - onderlinge wedstrijden
25.07.22 | Kwalif. | Amarni Banks | Pei-Chi Lee | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Nottingham | Hard |
Amarni Banks form & Pei-Chi Lee form
Amarni Banks - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-2, 2-0, Renata Jamrichova - scratch | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-4, - Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | - | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail |
Pei-Chi Lee - laatste wedstrijden
W25 Tainan - Clay | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.04.23 1e ronde | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |