INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pia Konig vs. Amina Anshba - onderlinge wedstrijden
01.12.17 | Kwartfinale | Amina Anshba | Pia Konig | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Pia Konig form & Amina Anshba form
Pia Konig - laatste wedstrijden
Prague - Clay | ||||
24.07.18 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pribylova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
16.06.18 Halve finale | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.18 Kwartfinale | vs. Nina Alibalic | 3-0, Nina Alibalic - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.18 2e ronde | vs. Sasa Klanecek | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.18 1e ronde | vs. Ana Biskic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Hard | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sezer | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
19.03.18 Kwalif. | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Balic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
07.03.18 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Anastasija Sevastova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.12.17 2e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.17 1e ronde | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.12.17 Kwartfinale | vs. Amina Anshba | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.17 2e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.17 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Agadir - Clay | ||||
17.11.17 Halve finale | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.17 Kwartfinale | vs. Jessica Crivelletto | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.17 2e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde | vs. Amelie Intert | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beni Mellal - Clay | ||||
10.11.17 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Amina Anshba - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |