WEDSTRIJD
04.10.19 | Kwartfinale | Amy Zhu | Andie K. Daniell | 6-3, 6-76, 7-64 | W15 Norman | Hard |
STATISTIEKEN
Amy Zhu | Andie K. Daniell | |
1e Service % | 75/124 (60%) | 80/104 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 55/75 (73%) | 52/80 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/49 (41%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/104 (41%) | 49/124 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 118/228 (52%) | 110/228 (48%) |
Dubbele fouten | 9 | 7 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Amy Zhu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andie K. Daniell | |
0-0 | ||
Amy Zhu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Andie K. Daniell | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amy Zhu | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Andie K. Daniell | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amy Zhu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Andie K. Daniell | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Amy Zhu | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andie K. Daniell | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Amy Zhu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Andie K. Daniell | |
0-0 | ||
Amy Zhu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-2 | Andie K. Daniell | |
0-0 | ||
Amy Zhu | 2-3 | |
2-4 | Andie K. Daniell | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Amy Zhu | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Andie K. Daniell | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amy Zhu | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
5-5 | Andie K. Daniell | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Amy Zhu | 5-6 | |
0-0 | ||
6-6 | Andie K. Daniell | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 6-6 | ||
6-76 |
3 | ||
Amy Zhu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Andie K. Daniell | |
0-0, 0-15 | ||
Amy Zhu | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Andie K. Daniell | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amy Zhu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Andie K. Daniell | |
0-0 | ||
Amy Zhu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Andie K. Daniell | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Amy Zhu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-5 | Andie K. Daniell | |
0-0 | ||
Amy Zhu | 6-6 | |
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amy Zhu vs. Andie K. Daniell - onderlinge wedstrijden
04.10.19 | Kwartfinale | Amy Zhu | Andie K. Daniell | 6-3, 6-76, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Norman | Hard |
13.10.14 | 1e ronde van de kwal. | Amy Zhu | Andie K. Daniell | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Florence | Hard |
Amy Zhu form & Andie K. Daniell form
Amy Zhu - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail |
Andie K. Daniell - laatste wedstrijden
W25 Daytona - Clay | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Qavia Lopez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
20.11.19 Kwalif. | vs. Anna Turati | 3-6, 0-1, - Andie K. Daniell - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Grace Armistead | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Ingrid Neel | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Amy Zhu | 3-6, 7-66, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Emma Davis | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
17.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kylie Mckenzie | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Evansville - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Salome Devidze | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Ann Blakely | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Giorgie Jones | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Sophie Williams | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Payton Andrews | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Hayley Carter | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Macon - Hard | ||||
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Rodgers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
31.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |