WEDSTRIJD
01.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Ana Giraldi Requena | Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-1 | W25+H Tossa | Carpet |
STATISTIEKEN
Spain
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
21.05.02, 21 Jaar
21.05.02, 21 Jaar
Ana Giraldi Requena vs. Aglaya Zaynieva - onderlinge wedstrijden
01.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Ana Giraldi Requena | Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25+H Tossa | Carpet |
Ana Giraldi Requena form & Aglaya Zaynieva form
Ana Giraldi Requena - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Aglaya Zaynieva - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Toma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Paula Joukanen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Dimitrova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Teja Tirunelveli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Doldan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aparecida - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Verdial | 6-4, 4-6, 0-3, - Aglaya Zaynieva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Rio - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Raquel Martini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Piracicaba - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilia Samel Druz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Blanka Slukova | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chara Meidani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chen Ezra | 0-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |