WEDSTRIJD
28.11.22 | 2e ronde van de kwal. | Ana Giraldi Requena | Gemma Lairon Navarro | 3-6, 6-3, 10-8 | W15 Valencia | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ana Giraldi Requena vs. Gemma Lairon Navarro - onderlinge wedstrijden
28.11.22 | 2e ronde van de kwal. | Ana Giraldi Requena | Gemma Lairon Navarro | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Valencia | Clay |
21.03.22 | 1e ronde van de kwal. | Ana Giraldi Requena | Gemma Lairon Navarro | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Palmanova | Clay |
05.11.18 | Kwalif. | Gemma Lairon Navarro | Ana Giraldi Requena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Vinaros | Clay |
Ana Giraldi Requena form & Gemma Lairon Navarro form
Ana Giraldi Requena - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Gemma Lairon Navarro - laatste wedstrijden
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ange Ortega Mateu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Marco Mas | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Taisia Yakunina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Lohoff | 6-2, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vitoria - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |