WEDSTRIJD
29.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Ana Giraldi Requena | Riko Kikawada | 6-2, 6-1 | W25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
16.10.06, 17 Jaar
16.10.06, 17 Jaar
Ana Giraldi Requena vs. Riko Kikawada - onderlinge wedstrijden
29.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Ana Giraldi Requena | Riko Kikawada | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Antalya | Clay |
Ana Giraldi Requena form & Riko Kikawada form
Ana Giraldi Requena - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Riko Kikawada - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Remika Ohashi | 6-710, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuko Saegusa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-3, - Riko Kikawada - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Ho Ching Wu | 5-7, 3-4, - Riko Kikawada - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Yifan Sun | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shanelle Iaconi | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vidula Amar | 6-1, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 6-75, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fuka Kondo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Chisa Hosonuma | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Aely Arai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-3, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moeka Miyata | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Chisato Kanemaki | 7-5, 6-74, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuna Sugiyama | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rira Kosaka | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Honori Koyama | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Kurea Hayasaka | 7-67, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Kubo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rira Kosaka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |