WEDSTRIJD
06.05.21 | 2e ronde | Ana Konjuh | Ipek Oz | 6-1, 6-4 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Ana Konjuh | Ipek Oz | |
1e Service % | 31/64 (48%) | 45/65 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/31 (61%) | 21/45 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/33 (55%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/65 (57%) | 27/64 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ana Konjuh | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Konjuh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Konjuh | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Konjuh | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Konjuh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Konjuh | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ana Konjuh | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Konjuh | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ana Konjuh | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Konjuh vs. Ipek Oz - onderlinge wedstrijden
06.05.21 | 2e ronde | Ana Konjuh | Ipek Oz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Ana Konjuh form & Ipek Oz form
Ana Konjuh - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | - | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | Rebecca Peterson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 2-5, - Ana Konjuh - scratch | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Ricany - I. hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.23 Kwalif. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 Kwalif. | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-3, - Ana Konjuh - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-72, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail |
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |