WEDSTRIJD
17.09.20 | 2e ronde | Ana Konjuh | Lea Boskovic | 7-5, 6-3 | W25 Zagreb | Clay |
STATISTIEKEN
Ana Konjuh | Lea Boskovic | |
1e Service % | 46/73 (63%) | 55/70 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/46 (72%) | 30/55 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/70 (47%) | 26/73 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ana Konjuh | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ana Konjuh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ana Konjuh | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ana Konjuh | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ana Konjuh | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Konjuh | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Ana Konjuh | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ana Konjuh | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ana Konjuh | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ana Konjuh | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Konjuh | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Konjuh vs. Lea Boskovic - onderlinge wedstrijden
18.12.20 | Halve finale | Lea Boskovic | Ana Konjuh | 7-65, 2-3, Lea Boskovic - scratch | wedstrijd detail | W25 Selva | I. hard |
17.09.20 | 2e ronde | Ana Konjuh | Lea Boskovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Zagreb | Clay |
Ana Konjuh form & Lea Boskovic form
Ana Konjuh - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | - | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | Rebecca Peterson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 2-5, - Ana Konjuh - scratch | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Ricany - I. hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.23 Kwalif. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 Kwalif. | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-3, - Ana Konjuh - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-72, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
03.12.22 Halve finale | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lea Boskovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | Katie Swan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |