WEDSTRIJD
14.09.21 | Kwalif. | Anastasia Detiuc | Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | W25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Detiuc | Mia Chudejova | |
1e Service % | 48/68 (71%) | 39/73 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/48 (52%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 10/34 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/73 (59%) | 33/68 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/141 (55%) | 63/141 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mia Chudejova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Detiuc | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mia Chudejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Mia Chudejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Mia Chudejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mia Chudejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Detiuc | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Mia Chudejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Mia Chudejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-4 | Mia Chudejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Mia Chudejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
30.07.03, 20 Jaar
30.07.03, 20 Jaar
Anastasia Detiuc vs. Mia Chudejova - onderlinge wedstrijden
14.09.21 | Kwalif. | Anastasia Detiuc | Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Jablonec | Clay |
Anastasia Detiuc form & Mia Chudejova form
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |
Mia Chudejova - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeanne Meme | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Vasilyeva | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oriana Gniewkowska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Laura Radakovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oceane Babel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
11.05.23 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Valeriia Krokhotina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 Kwalif. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |