WEDSTRIJD
13.01.22 | 2e ronde | Anastasia Nefedova | Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Nefedova | Honoka Kobayashi | |
1e Service % | 26/39 (67%) | 38/49 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 14/38 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/49 (63%) | 12/39 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Nefedova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Nefedova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Nefedova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Nefedova vs. Honoka Kobayashi - onderlinge wedstrijden
13.01.22 | 2e ronde | Anastasia Nefedova | Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Anastasia Nefedova form & Honoka Kobayashi form
Anastasia Nefedova - laatste wedstrijden
W60 Orlando - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.22 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.22 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.01.22 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.22 Halve finale | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.22 Kwartfinale | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Honoka Kobayashi - laatste wedstrijden
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
24.05.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | wedstrijd detail |