WEDSTRIJD
29.09.21 | 2e ronde | Anastasia Gasanova | Ana Konjuh | 2-6, 7-64, 6-2 | Nur-Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Gasanova | Ana Konjuh | |
1e Service % | 74/104 (71%) | 64/114 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/74 (57%) | 39/64 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 21/50 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/21 (24%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 54/114 (47%) | 46/104 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/218 (51%) | 106/218 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-4 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Gasanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Gasanova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Gasanova vs. Ana Konjuh - onderlinge wedstrijden
29.09.21 | 2e ronde | Anastasia Gasanova | Ana Konjuh | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | Nur-Sultan | I. hard |
14.03.21 | Kwalif. | Anastasia Gasanova | Ana Konjuh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
Anastasia Gasanova form & Ana Konjuh form
Anastasia Gasanova - laatste wedstrijden
W50 Shenzhen - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 7-62, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
04.06.23 Finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Ana Konjuh - laatste wedstrijden
W50 Shenzhen - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yiming Dang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | - Ana Konjuh - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | Rebecca Peterson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 2-5, - Ana Konjuh - scratch | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Ricany - I. hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.23 Kwalif. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 Kwalif. | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-3, - Ana Konjuh - scratch | wedstrijd detail |