WEDSTRIJD
11.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Gasanova | Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-0 | Luxembourg | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Gasanova | Olivia Tjandramulia | |
1e Service % | 39/57 (68%) | 30/50 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/39 (59%) | 13/30 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/18 (67%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/50 (60%) | 22/57 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Gasanova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Gasanova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Gasanova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Anastasia Gasanova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Gasanova vs. Olivia Tjandramulia - onderlinge wedstrijden
11.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Gasanova | Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | Luxembourg | I. hard |
Anastasia Gasanova form & Olivia Tjandramulia form
Anastasia Gasanova - laatste wedstrijden
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
04.06.23 Finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |