WEDSTRIJD
24.01.19 | Kwartfinale | Anastasia Kulikova | Agnes Bukta | 6-1, 6-3 | W15 Stuttgart | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Kulikova | Agnes Bukta | |
1e Service % | 35/50 (70%) | 27/46 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/35 (83%) | 12/27 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/15 (40%) | 11/19 (58%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/46 (50%) | 15/50 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Kulikova vs. Agnes Bukta - onderlinge wedstrijden
24.01.19 | Kwartfinale | Anastasia Kulikova | Agnes Bukta | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Stuttgart | I. hard |
Anastasia Kulikova form & Agnes Bukta form
Anastasia Kulikova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | - | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Agnes Bukta - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | |
29.04.19 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
24.01.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.11.18 Halve finale | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.18 Kwartfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.18 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |