WEDSTRIJD
18.02.21 | 2e ronde | Anastasia Kulikova | Maria Sholokhova | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Kulikova | Maria Sholokhova | |
1e Service % | 24/32 (75%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 4/17 (24%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/34 (71%) | 8/32 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 48/66 (73%) | 18/66 (27%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Sholokhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Maria Sholokhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Maria Sholokhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Sholokhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Maria Sholokhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Maria Sholokhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.01.04, 20 Jaar
12.01.04, 20 Jaar
Anastasia Kulikova vs. Maria Sholokhova - onderlinge wedstrijden
18.02.21 | 2e ronde | Anastasia Kulikova | Maria Sholokhova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Anastasia Kulikova form & Maria Sholokhova form
Anastasia Kulikova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | - | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Sholokhova - laatste wedstrijden
W15 Champaign - Hard | ||||
10.11.22 Kwartfinale | vs. Katherine Duong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 2e ronde | vs. Carolina Gomez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Catherine Aulia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 6-2, 1-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Iva Sepa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Samardzic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Petrovic | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 0-4, - Maria Sholokhova - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Barbare Eristavi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Dvalishvili | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
25.05.22 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-3, 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.02.22 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Glanzer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Selina Dal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.22 2e ronde | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Polina Pavlova | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
30.12.21 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-2, - Maria Sholokhova - scratch | wedstrijd detail |