WEDSTRIJD
18.02.20 | 1e ronde | Anastasia Kulikova | Romana Cisovska | 7-5, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Kulikova | Romana Cisovska | |
1e Service % | 40/68 (59%) | 34/74 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 23/34 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/28 (61%) | 18/40 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/74 (45%) | 24/68 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Kulikova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-3 | Romana Cisovska | |
0-0 | ||
Anastasia Kulikova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anastasia Kulikova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Anastasia Kulikova | 4-4 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anastasia Kulikova | 5-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
0-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Romana Cisovska | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Romana Cisovska | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Kulikova vs. Romana Cisovska - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Anastasia Kulikova | Romana Cisovska | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Anastasia Kulikova form & Romana Cisovska form
Anastasia Kulikova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Polina Leykina | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.24 Finale | vs. Hina Inoue | 2-6, 2-3, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | - | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Romana Cisovska - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail |