WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Piangerelli | Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Piangerelli vs. Lilly Elida Haseth - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Piangerelli | Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Anastasia Piangerelli form & Lilly Elida Haseth form
Anastasia Piangerelli - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Lilly Elida Haseth - laatste wedstrijden
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | - Lilly Elida Haseth - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |