WEDSTRIJD
19.12.19 | 2e ronde | Anastasia Pribylova | Valeria Koussenkova | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Pribylova | Valeria Koussenkova | |
1e Service % | 28/53 (53%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/43 (65%) | 19/53 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasia Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anastasia Pribylova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Valeria Koussenkova | |
0-0 | ||
Anastasia Pribylova | 5-1 | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
05.05.95, 28 Jaar
15208 $
05.05.95, 28 Jaar
15208 $
Anastasia Pribylova vs. Valeria Koussenkova - onderlinge wedstrijden
19.12.19 | 2e ronde | Anastasia Pribylova | Valeria Koussenkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Anastasia Pribylova form & Valeria Koussenkova form
Anastasia Pribylova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.04.21 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.21 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.21 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.09.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Valeria Koussenkova - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ornella De Fazio | 6-4, 1-6, 3-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Britney Chiu | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Bulatova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mansi Vadyala | 7-63, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Nina Danisova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Victoria Flores | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Nelise Verster | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Dyson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Pedone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patricia Grigoras | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |