WEDSTRIJD
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Safta | Gozde Turhan | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
19.11.01, 22 Jaar
19.11.01, 22 Jaar
Anastasia Safta vs. Gozde Turhan - onderlinge wedstrijden
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Safta | Gozde Turhan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anastasia Safta form & Gozde Turhan form
Anastasia Safta - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 3-5, - Anastasia Safta - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 1-2, - Anastasia Safta - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 7-67, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.12.23 Finale | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Lopata | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Marion Viertler | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Gozde Turhan - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |