Klaudia Fedosenkova vs. Anastasia Smirnova

Klaudia Fedosenkova vs. Anastasia Smirnova - Bol - confrontatie

WEDSTRIJD

Klaudia Fedosenkova Anastasia Smirnova

STATISTIEKEN


Klaudia Fedosenkova
Hungary
14.09.00, 23 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
30.09.98, 25 Jaar







Anastasia Smirnova
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Klaudia Fedosenkova vs. Anastasia Smirnova - onderlinge wedstrijden

08.06.15Kwalif.Anastasia SmirnovaKlaudia Fedosenkova6-0, 6-1 wedstrijd detailCroatia Bol Clay

Klaudia Fedosenkova form & Anastasia Smirnova form

Klaudia Fedosenkova - laatste wedstrijden

Turkey W15 Antalya - Clay
17.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Irmak Budak2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
10.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Deniz Cakil2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
04.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Summer Yardley0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Dilana Rsovac6-75, 6-2, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
21.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lakshmi Gowda0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W25 La - Hard
28.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Joyce Kim Behnke2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Brina Sulin2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
23.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Camilla Gennaro0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Hungary W25 Mogyorod - Clay
14.08.22
1e ronde van de kwal.
vs. Andjela Reljic2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Romania W15 Focsani - Clay
08.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Iulia Vlaiculescu2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Ukraine W15 Bucha - Clay
01.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mariia Hlahola1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Hungary Kaposvar - Clay
05.05.18
2e ronde van de kwal.
vs. Aneta Kulhankova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia Tucepi - Clay
21.04.18
1e ronde van de kwal.
vs. Milica Vujovic2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia Bol - Clay
08.06.15
Kwalif.
vs. Anastasia Smirnova0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia Bol - Clay
25.05.15
1e ronde van de kwal.
vs. Xenia Oberson1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail

Anastasia Smirnova - laatste wedstrijden

Tunisia Hammamet - Clay
07.11.17
1e ronde
vs. Anastasiya Fedoryshyn6-77, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
06.11.17
Kwalif.
vs. Feriel Mahbouli6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Luxembourg Petange - I. hard
30.10.17
1e ronde van de kwal.
vs. Mathilde Devits2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France Saint Malo - Clay
18.09.17
1e ronde van de kwal.
vs. Seone Mendez5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Belgium Wanfercee Baulet - Clay
21.08.17
1e ronde
vs. Catherine Chantraine6-74, 6-2, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
21.08.17
Kwalif.
vs. Lucia Zelenka6-2, 4-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Belgium Brussels - Clay
18.07.17
1e ronde
vs. Axana Mareen2-6, 7-5, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Wiesbaden - Clay
01.05.17
1e ronde van de kwal.
vs. Storm Hunter4-6, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France Dijon - I. hard
03.04.17
Kwalif.
vs. Lea Tholey2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
03.04.17
1e ronde van de kwal.
vs. Alexandra Thomas6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
France Le Havre - Clay
20.03.17
2e ronde van de kwal.
vs. Margaux Rouvroy0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France Amiens - Clay
06.03.17
1e ronde van de kwal.
vs. Annelou Nab6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
06.03.17
2e ronde van de kwal.
vs. Camille Sireix4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Altenkirchen - Carpet
13.02.17
2e ronde van de kwal.
vs. Katharina Gerlach4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
13.02.17
1e ronde van de kwal.
vs. Natalie Proese6-2, 2-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Tunisia Hammamet - Clay
17.01.17
1e ronde
vs. Marine Partaud3-6, 6-1, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia Hammamet - Clay
12.01.17
2e ronde
vs. Julia Grabher1-6, 7-63, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.01.17
1e ronde
vs. Verena Meliss6-2, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom Loughborough - I. hard
24.10.16
Kwalif.
vs. Eden Richardson6-76, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
24.10.16
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Popescu6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Germany Ismaning - Carpet
17.10.16
2e ronde van de kwal.
vs. Sabrina Rittberger3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
France Clermont Ferrand - I. hard
26.09.16
Kwalif.
vs. Theo Gravouil4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.16
1e ronde van de kwal.
vs. Emma Bardet6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France Saint Malo - Clay
19.09.16
2e ronde van de kwal.
vs. Beatriz Haddad Maia2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
19.09.16
1e ronde van de kwal.
vs. Luna Dormet5-7, 6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Luxembourg Petange - I. hard
14.09.16
2e ronde
vs. Justyna Jegiolka2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
13.09.16
1e ronde
vs. Claudia Coppola6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Belgium Engis - Clay
05.09.16
1e ronde
vs. Michaela Boev0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Belgium Wanfercee Baulet - Clay
23.08.16
1e ronde
vs. Carla Touly0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Belgium Rebecq - Clay
04.08.16
2e ronde
vs. Klaartje Liebens2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
<