WEDSTRIJD
28.07.20 | 1e ronde | Anastasia Sysoeva | Dasha Ivanova | 6-0, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Sysoeva | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anastasia Sysoeva | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Anastasia Sysoeva | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Sysoeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Dasha Ivanova | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Anastasia Sysoeva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-6 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasia Sysoeva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dasha Ivanova | |
0-0 | ||
Anastasia Sysoeva | 0-2 | |
0-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Anastasia Sysoeva | 1-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Anastasia Sysoeva | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Anastasia Sysoeva | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-5 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Sysoeva vs. Dasha Ivanova - onderlinge wedstrijden
28.07.20 | 1e ronde | Anastasia Sysoeva | Dasha Ivanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
26.06.20 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Anastasia Sysoeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | ||
23.06.20 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Anastasia Sysoeva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Anastasia Sysoeva form & Dasha Ivanova form
Anastasia Sysoeva - laatste wedstrijden
W25 Boca - Clay | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 Kwalif. | vs. Paris Corley | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Mia Horvit | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Erika Wichin Cheng | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Maria Kononova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Fenni Lian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Cooper | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Kendra Bunch | 6-77, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 6-72, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Qavia Lopez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Ichino Horikawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde | vs. Anastasia Burobina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Bianca Behulova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
13.01.22 2e ronde | vs. Vera Lapko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Samantha Crawford | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.22 Kwalif. | vs. Eleonore Tchakarova | 7-5, 6-72, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lexington Reed | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail |
Dasha Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail |