WEDSTRIJD
10.03.21 | 1e ronde | Anastasia Tikhonova | Ksenia Laskutova | 6-1, 4-6, 6-4 | W25 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Tikhonova vs. Ksenia Laskutova - onderlinge wedstrijden
10.03.21 | 1e ronde | Anastasia Tikhonova | Ksenia Laskutova | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Kazan | I. hard |
Anastasia Tikhonova form & Ksenia Laskutova form
Anastasia Tikhonova - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Ksenia Laskutova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |