WEDSTRIJD
10.02.21 | 1e ronde | Anastasia Tikhonova | Romana Cisovska | 6-3, 6-1 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Tikhonova | Romana Cisovska | |
1e Service % | 25/59 (42%) | 16/40 (40%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/25 (68%) | 9/16 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/34 (56%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/40 (55%) | 23/59 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/99 (59%) | 41/99 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Tikhonova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Tikhonova vs. Romana Cisovska - onderlinge wedstrijden
10.02.21 | 1e ronde | Anastasia Tikhonova | Romana Cisovska | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Anastasia Tikhonova form & Romana Cisovska form
Anastasia Tikhonova - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Romana Cisovska - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail |