WEDSTRIJD
09.03.21 | Kwalif. | Anastasia Tikhonova | Sofia Vaynberg | 6-1, 6-0 | W25 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Tikhonova | Sofia Vaynberg | |
1e Service % | 30/48 (63%) | 14/34 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/30 (80%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 7/20 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/34 (68%) | 15/48 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
19.10.91, 32 Jaar
19.10.91, 32 Jaar
Anastasia Tikhonova vs. Sofia Vaynberg - onderlinge wedstrijden
09.03.21 | Kwalif. | Anastasia Tikhonova | Sofia Vaynberg | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Kazan | I. hard |
Anastasia Tikhonova form & Sofia Vaynberg form
Anastasia Tikhonova - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sofia Vaynberg - laatste wedstrijden
W25 Almaty - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |