WEDSTRIJD
15.08.19 | 2e ronde | Anastasia Zakharova | Maria Krupenina | 6-2, 6-4 | W15 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Zakharova | Maria Krupenina | |
1e Service % | 37/48 (77%) | 34/65 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/37 (59%) | 16/34 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 13/31 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/65 (55%) | 19/48 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anastasia Zakharova | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0 | ||
Anastasia Zakharova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Maria Krupenina | |
0-0 | ||
Anastasia Zakharova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zakharova | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Anastasia Zakharova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Maria Krupenina | |
0-0 | ||
Anastasia Zakharova | 4-4 | |
5-4 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
6-4 | Maria Krupenina | |
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.03.01, 23 Jaar
03.03.01, 23 Jaar
Anastasia Zakharova vs. Maria Krupenina - onderlinge wedstrijden
15.08.19 | 2e ronde | Anastasia Zakharova | Maria Krupenina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Moscow | Clay |
Anastasia Zakharova form & Maria Krupenina form
Anastasia Zakharova - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Maria Krupenina - laatste wedstrijden
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |