WEDSTRIJD
07.02.19 | 2e ronde | Anastasia Zarycka | Federica Di Sarra | 6-0, 6-1 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Zarycka | Federica Di Sarra | |
1e Service % | 35/44 (80%) | 29/47 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/35 (74%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/47 (62%) | 13/44 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Federica Di Sarra | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Anastasia Zarycka | 1-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Anastasia Zarycka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Federica Di Sarra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Federica Di Sarra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Federica Di Sarra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Federica Di Sarra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Zarycka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Federica Di Sarra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Zarycka vs. Federica Di Sarra - onderlinge wedstrijden
07.02.19 | 2e ronde | Anastasia Zarycka | Federica Di Sarra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Anastasia Zarycka form & Federica Di Sarra form
Anastasia Zarycka - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
28.11.20 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.20 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.20 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.20 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail |
Federica Di Sarra - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Lo Pumo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Lo Pumo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Yufei Ren | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 6-4, 4-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 0-6, 0-3, - Federica Di Sarra - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |