WEDSTRIJD
12.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Anastasia Zhilina | Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
07.12.03, 20 Jaar
07.12.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
07.06.99, 24 Jaar
07.06.99, 24 Jaar
Anastasia Zhilina vs. Izabela Gabriela Novac - onderlinge wedstrijden
12.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Anastasia Zhilina | Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anastasia Zhilina form & Izabela Gabriela Novac form
Anastasia Zhilina - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 3-1, Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Edda Mamedova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Sati Aubakirova | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.22 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Eremenko | 5-7, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 7-5, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Maria Toma | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Calzada De Castro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Viktoriya Petrenko | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Valentina Gaggini | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Asumi Yasuhiro | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail |
Izabela Gabriela Novac - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 Kwalif. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |