WEDSTRIJD
31.01.20 | Kwartfinale | Anastasia Zolotareva | Angelika Shapovalova | 3-6, 6-4, 6-3 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Zolotareva | Angelika Shapovalova | |
1e Service % | 64/97 (66%) | 58/88 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/64 (50%) | 27/58 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/33 (36%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 10/16 (63%) | 9/15 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/88 (57%) | 53/97 (55%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/185 (51%) | 91/185 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Angelika Shapovalova | |
0-0 | ||
Anastasia Zolotareva | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
2-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0 | ||
Anastasia Zolotareva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
3-5 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15 | ||
3-6 |
2 | ||
Anastasia Zolotareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Zolotareva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 3-3 | |
0-0, 0-30 | ||
4-4 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-4 | Angelika Shapovalova | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
Anastasia Zolotareva | 0-0 | |
1-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anastasia Zolotareva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.06.98, 25 Jaar
12.06.98, 25 Jaar
Anastasia Zolotareva vs. Angelika Shapovalova - onderlinge wedstrijden
31.01.20 | Kwartfinale | Anastasia Zolotareva | Angelika Shapovalova | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Anastasia Zolotareva form & Angelika Shapovalova form
Anastasia Zolotareva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Angelika Shapovalova - laatste wedstrijden
W15 Casablanca - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - scratch | wedstrijd detail | |
25.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail |