WEDSTRIJD
22.09.21 | 1e ronde | Anastasia Zolotareva | Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-0 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Zolotareva | Ashmitha Easwaramurthi | |
1e Service % | 37/54 (69%) | 27/46 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/37 (57%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/46 (63%) | 23/54 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Zolotareva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Zolotareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Zolotareva vs. Ashmitha Easwaramurthi - onderlinge wedstrijden
22.09.21 | 1e ronde | Anastasia Zolotareva | Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Anastasia Zolotareva | Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anastasia Zolotareva form & Ashmitha Easwaramurthi form
Anastasia Zolotareva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Ashmitha Easwaramurthi - laatste wedstrijden
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail |