WEDSTRIJD
05.05.21 | 1e ronde | Anastasia Zolotareva | Lian Tran | 4-2, - scratch | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Zolotareva | Lian Tran | |
1e Service % | 14/32 (44%) | 12/22 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/14 (71%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/18 (39%) | 5/10 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 13/22 (59%) | 15/32 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 30/54 (56%) | 24/54 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lian Tran | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-2 |
2 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Zolotareva vs. Lian Tran - onderlinge wedstrijden
07.11.23 | Kwalif. | Lian Tran | Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | W40 Heraklion | Clay |
19.01.22 | 1e ronde | Anastasia Zolotareva | Lian Tran | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
05.05.21 | 1e ronde | Anastasia Zolotareva | Lian Tran | 4-2, Lian Tran - scratch | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Anastasia Zolotareva form & Lian Tran form
Anastasia Zolotareva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Lian Tran - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |