WEDSTRIJD
07.10.20 | 1e ronde | Anastasia Zolotareva | Yelizaveta Karlova | 6-3, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Zolotareva | Yelizaveta Karlova | |
1e Service % | 36/61 (59%) | 49/68 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/68 (51%) | 26/61 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/129 (54%) | 59/129 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Zolotareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Zolotareva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
29.04.03, 20 Jaar
29.04.03, 20 Jaar
Anastasia Zolotareva vs. Yelizaveta Karlova - onderlinge wedstrijden
07.10.20 | 1e ronde | Anastasia Zolotareva | Yelizaveta Karlova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anastasia Zolotareva form & Yelizaveta Karlova form
Anastasia Zolotareva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Yelizaveta Karlova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-73, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.20 Kwalif. | vs. Maria Manilova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | - Yelizaveta Karlova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Sofiia Likhacheva | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
12.09.18 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.18 1e ronde | vs. Milana Maydanova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
09.04.18 1e ronde | vs. Komola Umarova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |