WEDSTRIJD
24.03.21 | 1e ronde | Anastasija Sevastova | Olga Danilovic | 6-1, 3-6, 7-63 | Miami | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasija Sevastova | Olga Danilovic | |
1e Service % | 55/92 (60%) | 69/111 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/55 (71%) | 37/69 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/37 (41%) | 20/42 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 54/111 (49%) | 38/92 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/203 (53%) | 95/203 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasija Sevastova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasija Sevastova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Anastasija Sevastova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasija Sevastova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Anastasija Sevastova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Anastasija Sevastova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Anastasija Sevastova | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasija Sevastova vs. Olga Danilovic - onderlinge wedstrijden
24.03.21 | 1e ronde | Anastasija Sevastova | Olga Danilovic | 6-1, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | Miami | Hard |
10.02.18 | Rubber 1 | Olga Danilovic | Anastasija Sevastova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Fed Cup | I. hard |
Anastasija Sevastova form & Olga Danilovic form
Anastasija Sevastova - laatste wedstrijden
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 2-1, - Anastasija Sevastova - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-2, 6-75, 2-0, Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-74, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Magda Linette | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Ann Li | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.10.21 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 1-2, - Anastasija Sevastova - scratch | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Jose - Hard | ||||
02.08.21 1e ronde | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.21 3e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 6-71, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Zarina Diyas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.21 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-2, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.06.21 2e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail |
Olga Danilovic - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Halve finale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.07.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
03.06.23 3e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |