WEDSTRIJD
10.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Anastasiya Kasarzheuskaya | Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Belarus
04.06.01, 22 Jaar
04.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
14.10.99, 24 Jaar
14.10.99, 24 Jaar
Anastasiya Kasarzheuskaya vs. Alana Tuayeva - onderlinge wedstrijden
10.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Anastasiya Kasarzheuskaya | Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Minsk | Clay |
Anastasiya Kasarzheuskaya form & Alana Tuayeva form
Anastasiya Kasarzheuskaya - laatste wedstrijden
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Titova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tomoe Yazawa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Shevchenko | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
05.06.17 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anapryienka Daniela | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Alana Tuayeva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Guryleva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |