WEDSTRIJD
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Anastasiya Komar | Lavinia Tanasie | 6-2, 6-4 | W15 Chornomorsk | Clay |
STATISTIEKEN
Belarus
25.03.03, 21 Jaar
25.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Anastasiya Komar vs. Lavinia Tanasie - onderlinge wedstrijden
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Anastasiya Komar | Lavinia Tanasie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Chornomorsk | Clay |
Anastasiya Komar form & Lavinia Tanasie form
Anastasiya Komar - laatste wedstrijden
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Evgeniya Levashova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sabina Zeynalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Zhylchuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Kudryavtseva | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Karyna Kachur | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Valeriia Cherfus | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Madeleine Brooks | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
25.09.18 Kwalif. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Shyltsyna | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
05.06.18 1e ronde | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Lavinia Tanasie - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-710, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Liisa Varul | 1-6, 1-3, - Lavinia Tanasie - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Eleni Christofi | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-77, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lucie Urbanova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Patricia Maria Tig | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-4, - Lavinia Tanasie - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
25.05.23 3e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-75, 7-68 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |