WEDSTRIJD
05.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Kuparev | Sofiya Chursina | 6-1, 6-3 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasiya Kuparev | Sofiya Chursina | |
1e Service % | 36/55 (65%) | 26/55 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 9/29 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/55 (60%) | 21/55 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Dubbele fouten | 5 | 12 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasiya Kuparev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sofiya Chursina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Kuparev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Sofiya Chursina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Kuparev | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Sofiya Chursina | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Kuparev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sofiya Chursina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Anastasiya Kuparev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sofiya Chursina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Kuparev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
2-2 | Sofiya Chursina | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Kuparev | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-3 |
Germany
04.06.01, 22 Jaar
04.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
20.07.01, 22 Jaar
20.07.01, 22 Jaar
Anastasiya Kuparev vs. Sofiya Chursina - onderlinge wedstrijden
05.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Kuparev | Sofiya Chursina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Anastasiya Kuparev form & Sofiya Chursina form
Anastasiya Kuparev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-3, 5-7, 1-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 7-64, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrycja Niewiadomska | 7-62, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Severine Deppner | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Naroa Aranzabal | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Afandieva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 0-4, - Anastasiya Kuparev - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sofiya Chursina - laatste wedstrijden
W60 Nur - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Versace Gatti | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Greiner | 5-7, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Alina Silich | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dilnaz Mashabayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Alina Silich | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.21 Kwalif. | vs. Diyora Alzhanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 7-5, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail |