WEDSTRIJD
24.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Poplavska | Angelika Shapovalova | 5-7, 7-65, 10-6 | W25 Moscow | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasiya Poplavska | Angelika Shapovalova | |
1e Service % | 48/91 (53%) | 48/87 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/48 (67%) | 31/48 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/43 (47%) | 21/39 (54%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/87 (40%) | 39/91 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/178 (49%) | 91/178 (51%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40 | ||
Anastasiya Poplavska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasiya Poplavska | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Poplavska | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-3 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasiya Poplavska | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Angelika Shapovalova | |
0-0 | ||
Anastasiya Poplavska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-5 | Angelika Shapovalova | |
0-0 | ||
Anastasiya Poplavska | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15 | ||
Anastasiya Poplavska | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Poplavska | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Poplavska | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Anastasiya Poplavska | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Poplavska | 4-5 | |
0-0, 15-15 | ||
5-5 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasiya Poplavska | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-6 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-3 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-2, 2-4, 5-5, 6-5, 7-5, 8-5, 9-5, 9-6 | ||
10-6 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.06.98, 25 Jaar
12.06.98, 25 Jaar
Anastasiya Poplavska vs. Angelika Shapovalova - onderlinge wedstrijden
24.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Poplavska | Angelika Shapovalova | 5-7, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Moscow | I. hard |
Anastasiya Poplavska form & Angelika Shapovalova form
Anastasiya Poplavska - laatste wedstrijden
W35 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Vlada Mincheva | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | - | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Angelika Shapovalova - laatste wedstrijden
W15 Casablanca - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - scratch | wedstrijd detail | |
25.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail |