WEDSTRIJD
22.06.22 | 1e ronde | Anastasiya Poplavska | Viera Deeperm | 7-5, 6-2 | W15 Chiang | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasiya Poplavska | Viera Deeperm | |
1e Service % | 34/55 (62%) | 61/72 (85%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 29/61 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/21 (38%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/72 (54%) | 21/55 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Thailand
27.02.04, 20 Jaar
27.02.04, 20 Jaar
Anastasiya Poplavska vs. Viera Deeperm - onderlinge wedstrijden
22.06.22 | 1e ronde | Anastasiya Poplavska | Viera Deeperm | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Chiang | Hard |
Anastasiya Poplavska form & Viera Deeperm form
Anastasiya Poplavska - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | - | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Viera Deeperm - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akina Shiga | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heerae Im | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 3-6, - Viera Deeperm - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-64, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabell Ek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |