WEDSTRIJD
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Poplavska | Viktoriia Kalinina | 6-4, 6-2 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
05.01.99, 25 Jaar
13482 $
05.01.99, 25 Jaar
13482 $
Anastasiya Poplavska vs. Viktoriia Kalinina - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Viktoriia Kalinina | Anastasiya Poplavska | 2-6, 7-63, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Poplavska | Viktoriia Kalinina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Anastasiya Poplavska form & Viktoriia Kalinina form
Anastasiya Poplavska - laatste wedstrijden
W50 Lopota - Hard | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Vlada Mincheva | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | - | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Viktoriia Kalinina - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Ekaterina Khayrutdinova | 6-73, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Jawairiah Noordin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |