WEDSTRIJD
29.08.19 | 2e ronde | Anastasiya Shoshyna | Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasiya Shoshyna | Jesika Maleckova | |
1e Service % | 22/38 (58%) | 19/42 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/22 (82%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 9/38 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anastasiya Shoshyna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Jesika Maleckova | |
0-0 | ||
Anastasiya Shoshyna | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Anastasiya Shoshyna | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-2 | Jesika Maleckova | |
0-0 | ||
Anastasiya Shoshyna | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40 | ||
5-1 | Jesika Maleckova | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasiya Shoshyna vs. Jesika Maleckova - onderlinge wedstrijden
29.08.19 | 2e ronde | Anastasiya Shoshyna | Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Anastasiya Shoshyna form & Jesika Maleckova form
Anastasiya Shoshyna - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail |
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W75 Bellinzona - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liriza Selishta | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |