WEDSTRIJD
14.01.23 | 2e ronde | Anastasiya Soboleva | Aysegul Mert | 6-2, 0-6, 11-9 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasiya Soboleva | Aysegul Mert | |
1e Service % | 27/45 (60%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/27 (63%) | 18/34 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/18 (22%) | 11/19 (58%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/53 (45%) | 24/45 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 45/98 (46%) | 53/98 (54%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Soboleva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-4 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 8-6, 8-7, 9-7, 9-8, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasiya Soboleva vs. Aysegul Mert - onderlinge wedstrijden
20.01.23 | Kwartfinale | Anastasiya Soboleva | Aysegul Mert | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
14.01.23 | 2e ronde | Anastasiya Soboleva | Aysegul Mert | 6-2, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anastasiya Soboleva form & Aysegul Mert form
Anastasiya Soboleva - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |
Aysegul Mert - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Konjikusic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 Finale | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |