WEDSTRIJD
18.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Soboleva | Stefanya Shalakhova | 6-4, 6-1 | W25 Karaganda | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasiya Soboleva | Stefanya Shalakhova | |
1e Service % | 29/48 (60%) | 22/48 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 9/22 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 9/26 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/48 (63%) | 19/48 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Stefanya Shalakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Anastasiya Soboleva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
Anastasiya Soboleva | 4-1 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
4-3 | Stefanya Shalakhova | |
Anastasiya Soboleva | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Stefanya Shalakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
23.05.04, 19 Jaar
23.05.04, 19 Jaar
Anastasiya Soboleva vs. Stefanya Shalakhova - onderlinge wedstrijden
25.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Soboleva | Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Karaganda | I. hard |
18.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Soboleva | Stefanya Shalakhova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Karaganda | I. hard |
Anastasiya Soboleva form & Stefanya Shalakhova form
Anastasiya Soboleva - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |
Stefanya Shalakhova - laatste wedstrijden
W25 Karaganda - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asima Sazanova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilia Shailina | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuval Keren | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
23.09.18 Kwalif. | vs. Sofia Sokhetskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |