WEDSTRIJD
23.04.21 | Kwartfinale | Anastasiya Soboleva | Valentina Ryser | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasiya Soboleva | Valentina Ryser | |
1e Service % | 27/37 (73%) | 17/33 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 3/17 (18%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/33 (76%) | 10/37 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/70 (74%) | 18/70 (26%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasiya Soboleva vs. Valentina Ryser - onderlinge wedstrijden
20.10.21 | 1e ronde | Valentina Ryser | Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Karaganda | I. hard |
23.04.21 | Kwartfinale | Anastasiya Soboleva | Valentina Ryser | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anastasiya Soboleva form & Valentina Ryser form
Anastasiya Soboleva - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |