WEDSTRIJD
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Zaparyniuk | Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Ukraine
27.12.01, 22 Jaar
27.12.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
28.01.00, 24 Jaar
28.01.00, 24 Jaar
Anastasiya Zaparyniuk vs. Summer Yardley - onderlinge wedstrijden
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Anastasiya Zaparyniuk | Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anastasiya Zaparyniuk form & Summer Yardley form
Anastasiya Zaparyniuk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Summer Yardley - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Gorska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Olivia Bergler | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-63, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jael Molongo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 7-63, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Natal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija Rage | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 2-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Carla Tomai | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 7-67, 9-11 | wedstrijd detail |