WEDSTRIJD
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Anca Alexia Todoni | Daria Zelinskaya | 5-7, 6-1, 10-3 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
26.08.04, 19 Jaar
26.08.04, 19 Jaar
Anca Alexia Todoni vs. Daria Zelinskaya - onderlinge wedstrijden
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Anca Alexia Todoni | Daria Zelinskaya | 5-7, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Anca Alexia Todoni form & Daria Zelinskaya form
Anca Alexia Todoni - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | - | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 0-1, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Daria Zelinskaya - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jiho Shin | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Carola Cavelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Deleval | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Deleval | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Zhanel Rustemova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lia Mosimann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Ogno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Veronika Udina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sonia Cassani | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |