WEDSTRIJD
24.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Anca Alexia Todoni | Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-0 | W25 Osijek | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Guatemala
14.12.01, 22 Jaar
14.12.01, 22 Jaar
Anca Alexia Todoni vs. Janika Kusy Alzugaray - onderlinge wedstrijden
24.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Anca Alexia Todoni | Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Osijek | Clay |
Anca Alexia Todoni form & Janika Kusy Alzugaray form
Anca Alexia Todoni - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | - | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Janika Kusy Alzugaray - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-4, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heutschi | 6-74, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlet Kavanagh | Scarlet Kavanagh - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Railean | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kalomoira Ralli | 2-6, - Janika Kusy Alzugaray - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Wirglerova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evelina Anastasi | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Music | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Samardzic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |