WEDSTRIJD
15.02.23 | 1e ronde | Anca Alexia Todoni | Lidiia Rasskovskaia | 7-5, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Anca Alexia Todoni | Lidiia Rasskovskaia | |
1e Service % | 42/60 (70%) | 35/62 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/42 (74%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 16/27 (59%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/62 (45%) | 20/60 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/122 (56%) | 54/122 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anca Alexia Todoni | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
21.07.04, 19 Jaar
21.07.04, 19 Jaar
Anca Alexia Todoni vs. Lidiia Rasskovskaia - onderlinge wedstrijden
15.02.23 | 1e ronde | Anca Alexia Todoni | Lidiia Rasskovskaia | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anca Alexia Todoni form & Lidiia Rasskovskaia form
Anca Alexia Todoni - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | - | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 0-1, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Lidiia Rasskovskaia - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elene Buchukuri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Koharu Niimi | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reese Simunyu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Suslova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sandy Marti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nour Elbanna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Sara Milanese | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |