WEDSTRIJD
25.10.22 | Kwalif. | Anca Alexia Todoni | Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Anca Alexia Todoni | Maria Andrienko | |
1e Service % | 34/52 (65%) | 32/40 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/34 (62%) | 10/32 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 2/8 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/40 (70%) | 21/52 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anca Alexia Todoni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anca Alexia Todoni | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Maria Andrienko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
23.05.04, 19 Jaar
23.05.04, 19 Jaar
Anca Alexia Todoni vs. Maria Andrienko - onderlinge wedstrijden
25.10.22 | Kwalif. | Anca Alexia Todoni | Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anca Alexia Todoni form & Maria Andrienko form
Anca Alexia Todoni - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | - | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 0-1, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Andrienko - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Syria La Cerra | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Gina Marie Dittmann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cuesta Bret | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |