Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
20.08.03, 20 Jaar
20.08.03, 20 Jaar
Anca Alexia Todoni vs. Marwa Hakimi - onderlinge wedstrijden
29.03.22 | Kwalif. | Anca Alexia Todoni | Marwa Hakimi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anca Alexia Todoni form & Marwa Hakimi form
Anca Alexia Todoni - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | - | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 0-1, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Marwa Hakimi - laatste wedstrijden
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Soro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Selina Dal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-710, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dooa Akyurek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beyza Yaniklar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail |