WEDSTRIJD
30.09.13 | 1e ronde van de kwal. | Andrea Dikosavljevic | Sinead Disaya | 6-0, 6-1 | Perth | Hard |
STATISTIEKEN
Australia
02.04.96, 28 Jaar
02.04.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
20.09.91, 32 Jaar
20.09.91, 32 Jaar
Andrea Dikosavljevic vs. Sinead Disaya - onderlinge wedstrijden
30.09.13 | 1e ronde van de kwal. | Andrea Dikosavljevic | Sinead Disaya | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Perth | Hard |
Andrea Dikosavljevic form & Sinead Disaya form
Andrea Dikosavljevic - laatste wedstrijden
W25 Perth - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Nikoloski | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Hamilton - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Katherine Westbury | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Shona Nakano | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Isabelle Coman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
07.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Noelleda Ah San | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.04.14 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-4, - Andrea Dikosavljevic - scratch | wedstrijd detail | |
Glen Iris - Clay | ||||
31.03.14 Kwalif. | vs. Karolina Wlodarczak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Martin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Paige Mary Hourigan | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
03.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
19.01.14 1e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Rajicic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.13 2e ronde van de kwal. | vs. Samantha Harris | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.13 Kwalif. | vs. Karolina Wlodarczak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Eliza Long | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Margaret River - Hard | ||||
07.10.13 Kwalif. | vs. Masa Jovanovic | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Madaline Nedanovski | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
30.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Sinead Disaya | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.13 Kwalif. | vs. So-Jung Kim | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.13 2e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.13 1e ronde | vs. Yumi Nakano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bundaberg - Clay | ||||
25.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Miki Miyamura | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ipswich - Hard | ||||
18.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Pamela Boyanov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Traralgon - Hard | ||||
22.10.12 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Margaret River - Hard | ||||
08.10.12 Kwalif. | vs. Julia Moriarty | 6-4, 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Mary-Ann Balint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Esperance - Hard | ||||
01.10.12 Kwalif. | vs. Nicole Hoynaski | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sinead Disaya - laatste wedstrijden
Perth - Hard | ||||
30.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Dikosavljevic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
06.02.12 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Haas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mount Gambier - Hard | ||||
31.10.11 1e ronde van de kwal. | vs. Dael Alma Mckenna | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
19.09.11 1e ronde van de kwal. | vs. Kataraina Hunia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
12.09.11 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cannizzaro | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ipswich - Clay | ||||
28.03.11 2e ronde van de kwal. | vs. Anneliese Tepper | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.11 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
28.02.11 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola George | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.11 1e ronde van de kwal. | vs. Breanna Tilly | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
21.02.11 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |