WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Andrea Gamiz | Karolina Vlckova | 6-2, 6-0 | W60+H Stare | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Gamiz | Karolina Vlckova | |
1e Service % | 28/45 (62%) | 20/45 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/28 (64%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 6/25 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/45 (64%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Gamiz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
17.10.00, 23 Jaar
15091 $
17.10.00, 23 Jaar
15091 $
Andrea Gamiz vs. Karolina Vlckova - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Andrea Gamiz | Karolina Vlckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W60+H Stare | Clay |
Andrea Gamiz form & Karolina Vlckova form
Andrea Gamiz - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Karolina Vlckova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |