WEDSTRIJD
21.07.21 | 1e ronde | Andrea Gamiz | Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-4 | W25 Kyiv | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Gamiz | Marie Benoit | |
1e Service % | 66/88 (75%) | 67/89 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/66 (44%) | 29/67 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 10/22 (45%) |
Benutte Breakpoints | 9/16 (56%) | 8/17 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/89 (56%) | 48/88 (55%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/177 (51%) | 87/177 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Gamiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Andrea Gamiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Gamiz | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Gamiz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Gamiz vs. Marie Benoit - onderlinge wedstrijden
21.07.21 | 1e ronde | Andrea Gamiz | Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Kyiv | Clay |
08.10.19 | 1e ronde | Marie Benoit | Andrea Gamiz | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Roja De | Clay |
Andrea Gamiz form & Marie Benoit form
Andrea Gamiz - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Marie Benoit - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |